We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Díl č. 4: Vyzdobte si kuchyni a jídelnu

10. 08. 2021

Je úžasné, kolik času trávíme v kuchyni – místnosti, kde to vždy voní lahodným jídlem a ve vzduchu se vznáší malý obláček páry od právě vařícího se čaje! V dávných dobách se v kuchyni nejen vařilo, ale i plánovaly dny, četly noviny či hrály karty. Kuchyň zkrátka vždycky byla srdcem domu! A srdce si zaslouží pořádnou péči, proto jsme pro vás sestavili tuto kolekci z těch nejkrásnějších obrazů a fotografií, které vás inspirují k zdravějšímu vaření či vám jen prostě dodají dobrou náladu. Vařit se má totiž s úsměvem!

Nová kuchyně velkou investicí, proto si dobře rozmyslete, v jakém stylu ji budete mít. Toužíte po kuchyni ve stylu retro, jakou měla vaše babička, nebo naopak chcete mít moderní kuchyni? Fantazii se meze nekladou, inspirovat se můžete také venkovem a pořídit si rustikální kuchyni, která bude vonět dřevem či se inspirovat stylu francouzské Provence! Prozkoumejte všechny naše styly kuchyní – inspirujte se a vytvořte si kuchyň, kde budete denně chtít trávit dlouhé hodiny… nebo alespoň minuty. 🙂

Současná kuchyně

Mix stylů, industriální výrobky, výrazné barvy a geometrické tvary — tak vypadá současná kuchyň. Místo, kde můžete pracovat z domova za šálkem kávy, kam se vrátíte z farmářského trhu s taškou plnou produktů, a nakonec místo, kde se vám budou trávit krásné chvíle s přáteli u sklenice příjemně osvěžujícího nápoje. V naší kolekci jsme se snažili vytvořit atmosféru právě takové kuchyně, o jaké sníte. Nyní se o ní rádi podělíme s vámi: naleznete zde plakáty, obrazy a reprodukce, které krásně zapadnou do každé moderní kuchyně — nechte se inspirovat a nebojte se kombinovat!

Vesnická kuchyně

Není nic útulnějšího než klasická vesnická kuchyně, ve které bychom u vaření trávily hodiny. Taková kuchyň je plná života a vůně pečiva, slyšíme zde křupat bagety a cinkat příbory. Ponořte se do atmosféry vesnické kuchyně v naší příjemně domácí kolekci, plné retro vzorů, přírody a Francie. V naší nabídce naleznete plakáty, obrazy a dekorace, které vám pomůžou doplnit design vaší kuchyně ve vesnickém stylu a naladí vás na tu pravou domácí atmosféru se špetkou Provence.

Pastely, olejomalba, velmi příjemně působící barvy a typické postavy – toto je nezaměnitelný styl Sam Toft. Neváhejte – vneste do vaši vesnické kuchyně jedinečnou atmosféru života, tak jak jej vnímá právě Sam.

Art deco kuchyně

Lidé, kteří žijí uměním, ho potřebují mít všude kolem. Pokud jste to vy a máte rádi Art Deco, pak je naše kolekce přímo pro vás! Styl Art Deco deco vznikl ve Francii ve 20. letech 20. stol. a propojoval luxus a glamour s technickým pokrokem, stal se provokativním krokem k revoluci v dějinách umění, což se také odráží v naší kolekci. Naleznete zde jeho různé prvky a detaily jako jsou typicky kubistické reprodukce, tolik populární u zrodu stylu, nechybí ale ani představitelé suprematismu v kombinaci se secesními plakáty. Mezi našimi plakáty, obrazy a reprodukcemi naleznete zkrátka vše pro dokonalou kombinaci, tvořící neopakovatelný mix kolekce art deco.

Tradiční kuchyně

Do tradičních kuchyní se tak rádi vracíme. Takové kuchyně se skládají často z věcí, které dobře známe a máme rádi. Mnozí je znají z rodinných filmů nebo vlastního dětství a nazpaměť umí vyjmenovat klasické obrazy, které provázely jejich rodinné snídaně nebo velké společné události. S naší kolekcí si můžete vytvořit design vlastní tradiční kuchyně sami — stačí si vybrat z široké nabídky tradičních obrazů ty, co vám nejvíce padnou do oka a vyvolají ty nejpříjemnější emoce a vzpomínky a pak už jimi jen doplnit interiér místnosti, která se na tvorbě společné atmosféry domova podílí nejvíce — vaší kuchyně.

Preferujete čistou bílou kuchyni, nebo se pustíte do barevných obkladů? Pokud se vám nelíbí v kuchyni dlaždice, pořiďte si stylovou fototapetu!

Nastartujte své chuťové buňky! V naší kolekci najdete obrazy do kuchyně, na nichž najdete chutné jídlo v neočekávaných aranžmá. A dokonce máme i něco pro milovníky retro motivů na plechových cedulích. Tak co? Přesvědčili jsme vás, že doladit kuchyň k dokonalosti není nic složitého? 🙂

 

Do kuchyně

Anne-Marie

„You can’t rush something you want to last forever.“

www.instagram.com/europosters_deco/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top