We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Díl č. 2: Tipy jak si zútulnit ložnici

31. 03. 2021

Tipy, jak si vyzdobit ložnici

V ložnici trávíme zhruba třetinu dne, ale věděli jste, že spousta lidí neví, jak správně tuto místnost barevně vyladit, aby byla skutečnou oázou klidu? Jelikož kvalitní spánek je základem energií a radostí naplněného života, sestavili jsme pro vás tuto speciální kolekci, kde najdete vhodné obrazy a tapety do ložnice podle čínského učení Feng shui i psychologie barev. Vybrali jsme pro vás hlavně tlumenější odstíny modré, zelené, růžové a žluté, které vám pomohou během spánku zregenerovat a vaši ložnici zútulní. Na své si ale přijdou i milovníci klasické černobílé ložnice, pro něž jsme vybrali naše nejkrásnější umělecké fotografie!

  • Než se pustíte do výběru dekorací, dobře si rozmyslete, v jakém stylu vaší ložnici chcete vyzdobit. Láká vás chladný a strohý skandinávský, ložnice ve stylu hřejivé Provence či se necháte inspirovat anglickým venkovem?
  • Tip: Jak vymalovat ložnici? Která barva je ta pravá? Je-li vaše ložnice orientovaná na sever, vyberte si z teplejších odstínů jako je žlutá či oranžová, které místnost rozzáří. V případě, že se vaše ložnice nachází na jihu, má dostatek přirozeného slunečního světla a volte raději chladné odstíny jako je tlumená zelená či modrá.
  • Nevíte, jak zařídit malou ložnici? Při malování volte světlé odstíny barev. Také můžete barevně vymalovat jen jednu stěnu či na ní umístit fototapetu. Co se týče doplňků, nepřehánějte to s množstvím nábytku, obrazů a ani dekorací. Dva nebo tři obrazy na jednu zeď stačí!
  • Pokud teprve svou vysněnou ložnici zařizujete nebo o ní zatím jen sníte, nechte se inspirovat námi pečlivě vybranými kolekcemi, které se trefí do vkusu každému. Máte raději minimalistickou nebo tradičně zařízenou ložnici? Etnickou nebo spíše romantickou? Tou přírodní ale určitě nic nezkazíte. 

Přírodní ložnice

Projděte se hustým lesem nebo si klidně zaplavte v oceánu. S našimi plakáty se můžete vydat kamkoliv si budete jen přát. A jako bonus, vaše ložnice bude působit svěžeji, než kdy dřív!

Tradiční ložnice

Jste milovníci tradičních děl? Vyzdobte si ložnici oblíbenými obrazovými reprodukcemi od světově známých umělců – Muchy, Gogha, Klimta a dalších.

Romantická ložnice

Podpořte romantiku v ložnici – romantickou výzdobou! Roztomilá zvířátka, něžné barvy a květinové motivy, rozhodně udělají tu správnou atmosféru.

Etnická ložnice

Zažijte safari na vlastní kůži! Pohlédněte do tváří divoké zvěře, inspirujte se africkou kultutou a vneste do vaši ložnice trochu té etnické atmosféry.

Minimalistická ložnice

Jednoduchá, střízlivá minimalistická výzdoba v kombinaci se světlými odstíny barev. Tento styl je pro praktické jedince, kteří se neradi nechávají rušit zbytečnostmi.

Malý tip na závěr, co nezvládne výzdoba na zdi, doženou doplňky. Polštářky, povlečení nebo další domácí textil barevně doplní každou ložnici či obývací pokoj. 

 

Do ložnice

Anne-Marie

„You can’t rush something you want to last forever.“

www.instagram.com/europosters_deco/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top