We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akce týdne: FANTASY & SCI-FI sleva -40 %

Díl č. 1: Tipy jak si zútulnit obývák

16. 03. 2021

Tipy na dekorace do obývacího pokoje

Zútulnit si domov není žádná věda! Připravili jsme si pro vás “deco seriál”, kde naleznete rady a tipy, jak nejlépe zařídit každou místnost ve vašem domově. V prvním díle získáte pořádnou dávku inspirace pro váš obývací pokoj.

 

Být – či nebýt celý víkend v obýváku, to je to, oč tu běží! Obývák je místo, kde trávíme svůj volný čas s rodinou, když se nám zrovna nechce ven. Je to místo, kde také přijímáme své návštěvy – zkrátka důvodů, proč by měl být váš obývací pokoj skutečně luxusním místem pro odpočinek je opravdu hodně! Nemusíte hned kupovat novou sedačku, váš obývák vylepšíte i jen tím, že vyberete vhodné barvy a dekorace na zdi! A my vám s tím pomůžeme! V této kolekci najdete ty nejkrásnější obrazy a fototapety, které se k vám budou skvěle hodit!

  1. Dejte pozor na správné rozmístění nábytku. Řiďte se pravidly Feng shui – sedací nábytek by měl být rozmístěn do kruhu a směřovat do prostoru. Hlavně nikdy neseďte zády ke dveřím!
  2. V obýváku musí být dostatek světla! Máte-li okna na sever, rozhodně se nepouštějte do tmavého designu. Máte-li doma i tak tmu, pořiďte si lampičky, které vašemu obýváku navíc dodají útulnou atmosféru. Pamatujte, že světlo by mělo být i za televizí, abyste si moc nenamáhali oči!
  3. Jak získat pocit prostornějšího obýváku? Při malování zvolte světlejší odstíny barev! Pomoct vám také může 3D fototapeta.
  4. Obývák je tradičně místo, kde doma trávíme nejvíce času a kde se toho také nejvíc odehrává! Proto dbejte na vyváženost, každý kout musí mít svůj účel. Stejně tak jako každá zeď! Inspirujte se našimi předpřipravenými kolekcemi: 

Eklektický obývák 

Co vlastně znamená eklektismus? Slovo “eklektický” se nyní často používá v bytovém designu či módě a značí styl charakterizovaný neotřelou kombinací moderních a starých prvků. Prozkoumejte naši novou kolekci, která elegantně propojuje moderní vzory a tradiční umění.

Rustikální obývák 

Jste milovníci přírody a cestování? Pokud ano, tato je kolekce přímo pro vás! Nejen, že tyto plakáty váš obývací pokoj zútulní, ale jako bonus, váš obývák budu působit svěžeji, než kdy dřív!

Moderní obývák 

Pokud patříte mezi milovníky moderního stylu, tak vám určitě tato kolekce poskytne pořádnou dávku inspirace – je plná kousků aktuálních trendů. Navíc se skvěle kombinuje s kolekcí Skandinávský minimalismus.

Hollywoodský glamour obývák

Nebojíte se extravagantnější kousků a černá a zlatá jsou vaše oblíbené barvy? V tom případě glamour je doslova trefa do černého!

A v neposlední řadě nezapomeňte na bytové doplňky. V kolekci naleznete závěsy, polštářky a mnoho dalších doplňků, které se skvěle kombinují s našimi plakáty a obrazy.

 

Doufáme, že jsme vás nyní přesvědčili, že zútulnit si obývací pokoj není složitého. Vyberete si styl, který vám je nejbližší a můžete se pustit do zařizování!

 

Do obývacího pokoje

Anne-Marie

„You can’t rush something you want to last forever.“

www.instagram.com/europosters_deco/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top