We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva 25 % ×

Dejte ve vašem bytě průchod emocím

28. 08. 2019

Emoce jsou součástí našich životů, ať se jedná o ty pozitivní, ale i ty negativní. Na fotografiích jsou zachyceny jak v řečích těla, mimice či v záběrech z každodenních situací. Vyberte si ty, které k vám nejvíce promlouvají a zpestřete si tak svůj domov. 

INSPIRACE: NASTOLTE SI DOMA HARMONII

Harmonie neboli SOULAD je velmi důležitou součástí vašeho domova. Vše má své místo, vše se sebou ladí a to jak s prostorem, tak s námi. To,  jak si to doma zařídíte, vám bude napomáhat nejen k odpočinku po náročném pracovním dni, ale bude i přispívat ke zlepšení vašeho zdraví, života, ale i vztahů.

Váš domov je totiž takovým vaším zrcadlem. Ukazuje vám vaše nynější postoje, nálady a životní zkušenosti. Obklopte se proto fotkami, které ve vás vyvolají příjemné pocity, nebo emoce, které jsou vám nyní blízké.

INSPIRACE: POUŽÍVEJTE BAREVNÉ FOTOGRAFIE

Nezapomínejte ve svém bytě také na barvy. Ty vždycky pozvednou náladu a zároveň přinášejí emoce. Ať už se jedná o barevnou výmalbu, nebo barevné fotografie, po každé vám prostor pozvednou.  Každá barva má svůj význam a jinak na nás působí. Žlutá barva podporuje paměť a uvolnění, při oranžové se lépe učíme, bílá evokuje čistotu a harmonii, modrá pak přináší velkou inspiraci.

VYČNÍVEJTE Z ŘAD

Nynějším hitem se opět stávají tisky na plátno a potisky na dřevo. Právě obrazy na dřevě, jsou dokonalým způsobem jak vyvstávat z řad. Dřevo je totiž skvělým elementem, na který bychom ve svém bytě neměli zapomínat. Spolu s dalšími elementy se postará o nastolení klidu a harmonie vašeho domova. Objevte kouzlo feng shui a jin a jang

DO KOLEKCE EMOTIONS

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×