We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
-20 % na vybrané produkty na zeď ZÍSKAT SLEVOVÝ KÓD

Co zatím víme o 2. sérii Zaklínače

09. 09. 2021

Poslední díl první řady Zaklínače vyšel 20. prosince 2019 a od té doby netrpělivě čekáme na sérii druhou. Čekání nám trochu zpříjemnil animovaný film Zaklínač: Vlčí sen, ale teď už je před námi jenom 2. série. Takže, co všechno o ní vlastně víme? 

Na další sérii (stejně tak jako na tu první) se můžeme podívat na Netflixu, a to už 17. prosince! První díl z osmi má název A grain of truth, neboli Zrnko pravdy. O ději jednotlivých dílů toho zatím moc nevíme, ale pro fanoušky knih by děj měl odpovídat třetí knize Zaklínačské série a první v románovém cyklu Krev elfů od Andrzeje Sapkowského. Podle traileru se můžeme těšit na zaklínačský trénink Ciri na Kaer Morhen, kde trénují zaklínači ze Školy vlkaKaer Morhen určitě potěší fanoušky her, v seriálu bude odpovídat své herní předloze. Za zmínku určitě stojí síň uprostřed stavby, kde u ohniště stojí strom s medailony padlých zaklínačů, sloužící jako vzpomínka na ty, kteří zemřeli. Na Kaer Morhen se také nachází laboratoř, ve které jsou zaklínači stvořeni, když procházejí Zkouškou trav. 

Věděli jste, že se Zaklínač natáčí po celé Evropě? První série se točila hlavně v Maďarsku, ve studiích blízko Budapeště. Mimo to se natáčení konalo také ve ŠpanělskuPolsku, Slovensku i České republice. Natáčení druhé série provázely komplikace kvůli pandemii. Naštěstí se nakonec produkce rozeběhla a natáčení mohlo probíhat.  

Na koho se samozřejmě těšíme, je Henry Cavill v hlavní roli Geralta z Rivie. Mimo něj uvidíme i další oblíbené postavy z první série: Anyu Chalotru v roli Yennefer z Vengerbergu, Freyu Allanovou v roli Ciri Joeyho Bateyho jako barda Jaskiera. Představí se nám ale i zbrusu nové postavy, mezi nimi například zaklínači Vesemir, Lambert, Eskel nebo Coën, se kterými se potkáme právě na Kaer Morhen. Oproti minulé sérii by se děj měl víceméně odehrávat v jedné časové lince, čímž by se měl vyřešit problém, kteří mnozí měli s první sérií, že křížení příběhů GeraltaYennefer Ciri bylo zmatené. 

Ačkoliv má seriál velký úspěch, třetí série ještě není potvrzena. I když mají filmaři naplánováno až sedm sérií, záleží na tom, jak bude druhá série přijata. A že je z čeho brát! V knižní sérii Zaklínač jsou dvě povídkové knihy, pět knih v cyklu o zaklínači, které na sebe navazují, a prequel k tomuto cyklu. Doufáme, že nás bude seriál Zaklínač bavit i další roky a nemůžeme se dočkat vydání nové série! 

 

Prohlédněte si celou naši kolekci Zaklínače  

 

Kamca

Avid reader and Harry Potter fan who loves to travel and eat.Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2024 Europosters, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.

Top