We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PŘÍRODA & KRAJINA - PLAKÁTY sleva 20 % Více informací ×

Co tvoří dobrou hru

23. 06. 2017

Co vás přinutí k tomu, abyste si hru zahráli? Dnes si popovídáme o různých aspektech her, které nás činí pravými hráči. Trh s hrami stále roste a to znamená, že se na veřejnost bude dostávat více a více her. Pokud jste fanouškem her či plánujete vytvořit svou vlastní hru, tak tento článek je právě pro vás.

Příběh

Příběh musí být velmi chytlavý, aby nás donutil k hraní. Hráč se musí vcítit do role postavy a učit se, vnímat a především se naučit přemýšlet, jako postava, kterou hraje. Například The Last of Us má krásný příběh o vztahu otce s dcerou. Cítili jsme ztrátu otce již od začátku hry, rozumněli jsme mu, a proto jsme na konci hry udělali rozhodnutí, které by udělal on, i když jsme věděli, že to bylo špatné rozhodnutí pro tým. Žádný spoiler … nebojte se.

Hra

Na druhou stranu existuje mnoho her, které mají neomezené množství potenciálu. Hry jako Titanfall, Battlefield, Mass Effect a mnoho dalších nám dalo unikátní prostředí, ve kterém můžeme testovat naše schopnosti proti těm Alovým a proti ostatním hráčům. Díky speciálním zbraním, postavám a bodovému systému jsme více soutěživí, a také nás nutí chtít se stát tím nejlepším hráčem. Přidejte dobrý příběh a máte hru roku.

Postavy

Pokud se k nim můžete přirovnat, jsou zábavné a zajímavé, tak máte dobrou postavu. Hráči se chtějí do příběhu ponořit, ale potřebují dobrou postavu, aby tak mohli udělat. Hráči většinou stráví mnoho času tím, že si přizpůsobují postavu v RPG jako Skyrim, aby se cítili, jako když jsou ve hře. Dobré postavy, jako například Ezio z Assassin’s Creed nebo Batman z Arkham série, jsou těžké na ovládání, ale jakmile to uděláte, vše bude jednodušší.

Značka

No, lhala bych, kdyby řekla, že jsem si nekoupila Star Wars hru či Warcraft jen kvůli jménu. Tohle může jít dvěma směry. Jelikož je ta značka tak silná, přichází od fanoušků velká očekávání a především obrovské investice do těchto her, takže můžeme očekávat kvalitní hru. Na druhou stranu, uspěchané deadliny a standardizace mohou mít pro hru katastrofální následky. Dobrým příkladem je Assassin’s Creed Unity.

Existuje mnoho aspektů, které dělají dobrou hru. Je to něco jako tvořit umění. Proces vytváření hry je velmi náročný, ale jakmile je hra hotová, mnoho lidí se na hru podívá a řeknou, že jí znají a že jí prožili.

Doufáme, že se vám náš článek líbil a pokud rádi hrajete…

PODÍVEJTE SE NA NAŠE HERNÍ PLAKÁTY!

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×