We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Cestování

20. 11. 2019

Každý miluje cestování. Nemusíte být ani velcí dobrodruzi, abyste rádi objevovali nová zajímavá místa po celém světě. Většina lidí si své foto z cest buď tiskne jako plakát nebo jako obraz. Nebo se nechá inspirovat svými oblíbenými místy, kam by se chtěli jet podívat. Vysněných destinací je nespočet. Ať už máte svoje místo, kam byste se chtěli jet podívat v Evropě nebo ještě dále, vytvořili jsme pro vás kolekce cestování. Třeba se necháte i inspirovat novými zákoutími.

 


Barevná Asie

Každý z nás alespoň jednou přemýšlel nad tím, že by se rád podíval do nějakého státu barevné Asie.  Ať už se jednalo o historickou Čínu s krásně zelenými rýžovými poli a světově známou Čínskou zdí, nebo vyspělé Japonsko s typickými pokrmy a Gejši, rozhodně  byste se tam měli jednou za život podívat nebo alespoň si pořiďte jeden z pořízených uměleckých fotografií od úspěšného umělce a fotografa Phillippe Hugonnarda.

 

DO KOLEKCE PHILLIPE HUGONNARD

 


Cestování do fantasy světa

Cestujete si někdy světem vaší fantazie? Na tom není rozhodně nic špatného. Třeba jak tomu dělá i známý italský fotogram a umělec Riccardo Mascia. Jeho výtvory vychází z jeho kreativity a mentálního rozpoložení. Zavítejte do fantasy světa nechte působit vaši představivost. Jak říká sám autor. Každý vidí v jeho fotografiích jiný význam.

 


Ať se neztratíte

Jste vášniví cestovatelé a rádi byste měli doma na stěně zajímavý obraz či mapu? Pokud máte bílý interiér, nejlépe ho pozvednete s barevnými doplňky. Zkuste naše vícebarevné designové mapy, které vypadají jako by byli malované profesionálními malíři nebo designové a nápadité mapy, které vás nikdy neomrzí.

 


DO KOLEKCE CESTOVÁNÍ

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×