We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: KOMIKSY sleva 20 % Více informací ×

Cestou, necestou… hlavně s mapou!

09. 07. 2019

Už jste někdy přemýšleli, proč je cestování tak oblíbené? Ne? Nejde jen o odpočinek, který si každý na dovolené dopřává, ale jde také o nová dobrodružství. My, lidé, totiž nejsme moc stvořeni pro stereotyp, stres nebo nátlak v práci. Jsme tu proto, abychom si to tu užili! Určitě nám dáte za pravdu, že jen málokdy potkáte na cestách lidi, kteří se netěší na nové zážitky a nehýří při tom štěstím. Objevování nových míst, lidí a kultur je přeci skvělé. My, v kanceláři cestování milujeme. Připravili jsme proto pro vás kolekci map, abyste se nám při tom prozkoumávání světa neztratili a vždy našli cestu domů 🙂

BAREVNOST NADEVŠE

Jste vášniví cestovatelé a rádi byste měli doma na stěně zajímavý obraz či mapu? Pokud máte bílý interiér, nejlépe ho pozvednete s barevnými doplňky. Zkuste naše vícebarevné designové mapy, které vypadají jako by byli malované profesionálními malíři. 

MODERNÍ A JEDNODUCHÉ POJETÍ MAPY

Pokud preferujete moderní pojetí map, i pro vás máme řešení. V nabídce najdete jak mapy laděné do stříbrna, tak do luxusní zlaté. V jednoduchosti je síla toho jsme i my zastánci. Plus pro větší zosobnění moderních map jsme připravili také malou vychytávku! Do kategorie jsme zařadili i mapy, které lze stírat. Co tím myslíme? Vezmete si stírku nebo minci a setřete stát, který jste navštívili. Ten se objeví s jinou barvou. Skvělý nápad i na dárek, co říkáte? 

PRO FILMOVÉ NADŠENCE “GAME OF THRONES”

I pro vás, kteří jsou vášnivými zastánci filmové série Game of Thrones tu máme připravených hned několik kousků map a plakátů ze série, které vám zaručeně budou dělat ve vašem hnízdečku radost.

CESTOVÁNÍ ČASEM

Někdy si říkáme, že by bylo skvělé cestovat časem. Jaký byl asi život v 16., 17. nebo 18. století? Měli se lidé líp? Měli k sobě blíž? Škoda, že tu ještě neexistuje stroj času jako z filmu “Návrat do minulosti”, mohli bychom to tam zkouknout. No, bude nám zatím muset stačit varianta vintage, historických map, které nám alespoň nastíní geografické rozdělení světa. 


Do kolekce map

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×