We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: CEDULE sleva 20 % ×

Černobílý svět

30. 07. 2019

Když jsme přemýšleli nad dalším tématem článku, inspirovalo nás známé klišé, že “Svět je jen černobílý”.  Ať už tomu dáváme za pravdu nebo ne, tak si musíme přiznat, že kouzlo černobílých fotek opravdu velké. Působí tajemně, magicky a přidávají zachyceným momentům mimořádnou hodnotu. Hodí se téměř do každého interiéru. Ať se přikláníte k bílému, minimalistickému, nebo barevnému interiéru.

VOLÁNÍ PŘÍRODY

Krásy přírody vyniknou nejen v její originální barvě a podobě, ale rozhodně pozdvihnou váš domov i fotky černobílé. Nechte se inspirovat našimi kolekcemi Black and White, Proof of Love či Fragile, kde najdete jak snímky zvířat, přírody, tak i  macro záběrů květin.  Využijte sílu přírody a zharmonizujte si svůj domov.

ZACHYŤTE DŮLEŽITÉ ŽIVOTNÍ MOMENTY

Každý ve svém životě prožívá důležité momenty. Ať se jedná o narození dítěte, svatbu, ukončení školy nebo důležitá setkání, tak bychom na ně rozhodně neměli zapomínat. Zachyťte si je a vystavte ve vašem domově, aby vám vždy připomínaly hezké a šťastné chvilky. Nejlépe na místech, kudy chodíte nejčastěji, aby vám co nejvíce krát vykouzlily úsměv na vašich tvářích. 

DO KOLEKCE BLACK AND WHITE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top