We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
SLEVA 20 % na plakáty, tisky a fototapety Slevový kód: SEPTEMBER20 ×

Buďte doma jako v tropickém ráji

02. 02. 2020

Představte si, že se můžete ocitnout v tropické džungli kdykoliv se vám zamane, aniž by vám hrozilo nebezpečí pokousání nějakým milým zvířátkem. Že to není možné? Čtěte dál!  V tomto článku vám totiž prozradíme, jak si takovou bezpečnou džungli vytvořit u vás doma. A mnohem více..

 

Tropické listy a pávové dodají vašemu domovu trochu exotiky.

 

Tropické rostliny a zvířata

Zářivě žluté slunce, bílý rozpálený písek, modré moře i nebe a dostatek světla po celý den. Zkrátka optimismus na každém metru čtverečním. Tak si představujeme skutečný ráj. Chcete-li jej mít doma, při příštím malování se inspirujte právě z této palety barev – bílá, žlutá, modrá. Další doplňky do bytu ale budou odvážnější. Inspirujeme se totiž tropickou džunglí! Tropická džungle nejsou jen zelené stromy, ale také rostliny a zvířata rozličných barev.  Papoušci, toxické žáby, hadi, ještěrky, jaguáři, panteři nebo nenápadné opice či lenochodi. Všechna tato zvířátka vám mohou dělat společnost, když se rozhodnete vytvořit si doma tropický styl. Vyberte si z našich tropických motivů a nechte si vytisknout fototapetu, kterou ozdobíte alespoň jednu stěnu. V naší nabídce najdete tropické listy, květiny i (ne)bezpečné obyvatele džungle. Věřte nám, že bude opravdu těžké vybrat si jen jednu!

 

 

Inspirace Jižní Amerikou

Nechceme vás zkoušet ze zeměpisu, ale jistě víte, které oblasti světa považujeme za největší tropický ráj. Jižní Amerika je obrovský kontinent s dechberoucí přírodou. Z velké části je pokryta již zmiňovanou džunglí, ale nabízí i hory, rozsáhlá jezera a pobřežní moře, u nichž můžete zahlídnou jednoho z nejkrásnějších ptáků světa, který se stal symbolem tropického stylu. Plameňáka! Tohoto nádherného tropického živočicha můžete do svého interiéru pozvat na fototapetách, ale i uměleckých fotografiích (náš tip!) a obrazech od slavných malířů. Obdivujete-li vodní ptactvo, jistě se vám zalíbí díla haitského rodáka, ornitologa Johna Jamese Audubona (1785 – 1851).  Nádherné barvy a výjevy z tahitského tropického ráje zase najdete v naší sbírce obrazů Paula Gauguina. Patří-li mezi vaše favority nebezpečné kočkovité šelmy, na nic nečekejte a podívejte se do kolekce ilustrací cestovatele Marka Adlingtona!

 

 

Klid na pláži

Pokud vás tropická divočina příliš neláká, ale za to milujete ten pocit, když ležíte na pláži obklopeni palmami, přesuneme se z džungle k pobřeží. Inspirovat se budeme pastelovými barvami a motivy palmových stromů a tropického ovoce. Pocit pohody vám také navodí fotografie západu slunce nad mořem či překrásní vodní živočichové, které ukrývá moře. Například tato želvička patří k našim nejoblíbenějším obrazům!

 

 

Doplňky

Máte-li touhu váš interiér proměnit do tropického stylu do posledního detailu, pořiďte si ratanový nábytek či alespoň nábytek světlých odstínů. Na světlém gauči totiž perfektně vyniknou polštářky s tropickými motivy! Prázdninovou atmosféru vám také navodí pohodlné pastelové koberce a světlé záclony. Nezapomeňte též vzít útokem květinářství a nakupte exotické pokojové rostliny – citrusy, malé palmy, masožravky,… Dejte ale pozor, ať máte doma dostatek přírodního světla.

 Interiér též můžete dozdobit drobnými soškami zvířat či ananasů. Pokud zdobíte do tropického stylu ložnici, rozhodně vám doporučujeme pořídit si povlečení a přehozy přes postel s plameňáky či květinami. Věřte nám, že tato výzdoba dodá do vašeho života optimismus a odpočinek! Zbývá si už jen připravit piňa coládu či cuba libre a nechat se unášet na tropických vlnách pohody.

 

 KOLEKCE TROPICAL EXPLOSION

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaPosters.cz – Tvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999 – 2022 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.