We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva - 20 % Více informací ×

5 faktů o: Wonder Woman

12. 06. 2017

Nový film o Wonder Woman je venku a mám pocit, že ho snad všichni milují! My všichni v Posters s tímto názorem samozřejmě souhlasíme! Jak bychom mohli nemilovat kvalitní superhrdinovské filmy, plné moderních efektů a ještě k tomu s úžasným námětem, který nemá jen sekundární úlohu. Co nás však nejvíce okouzlilo, je postava hlavní hrdinky, princezna Amazonek Diana, známá jako Wonder Woman.

Už bylo načase, aby se objevila záporná superhrdinka, která si s lehkostí poradí s muži a ukáže jim, kde je jejich místo. Ale ještě před tím, než zveřejníme naší filmovou recenzi k tomuto filmu (můžeme vám prozradit, že v ní bude mnoho ženské síly), rozhodli jsme se, že vám odhalíme pět méně známých faktů o naší nové superhrdince, Wonder Woman.

1.Wonder Woman je dcerou nejvyššího řeckého boha Dia. Zachované úlomky Diova štítu byly použity na výrobu náramků, které Diana nosí, a které jsou nezničitelné.

2. Gal Gadot, herečka, která ztvárnila Wonder Woman, si prošla dvouletým vojenským výcvikem v izraelské armádě. Mimo toho má také diplom z práva a zúčastnila se soutěže Miss Universe. To je život pravé Wonder Woman!

3. Wonder Woman byla vytvořená, aby reprezentovala emancipované ženy. Byla a stále je, využívaná jako symbol feminizmu po celém světě. Girl Power! 

Wonder Woman Plakáty! Každý za 159,- Kč

4. Wonder Woman, Diana, má zvláštní moc ovládat a telepaticky komunikovat se všemi vojáky po celém světě. Právě tato schopnost, ze všech ostatních které má, jí činí jednu z nejmocnějších superhrdinů DC Světa.

5. V komiksu Diana randí se… Supermanem! Popravdě měla aférku i s Batmanem, ale mezi nimi to příliš nefungovalo. Ne, rozhodně nemá zábrany v randění se svými kolegy.

PODÍVEJTE SE NA VÍCE PRODUKTŮ WONDER WOMAN

NAKUPUJTE VŠECHNY NAŠE DC PRODUKTY

Zdroj 1 / Zdroj 2

Dominika

I enjoy making people happy. If you are into traveling, food and are funny you are my type of person. One Direction is my one true love, and I'd like to learn how to play the piano.

www.instagram.com/domchamenc/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×