We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZY NA PLÁTNĚ sleva 20 % ×

5 faktů o: Seriálu Sherlock

12. 01. 2017

Seriálové drama Sherlock přináší klasické detektivní příběhy Sira Arthura Conana Doyla a přenáší je do Londýna roku 1890. Jak se vám zatím líbí 4. série? Pokud jste fanoušci Sherlocka Holmese, stejně jako my, tento článek je právě pro vás! Přinášíme vám 5 faktů, které vás nažhaví na další epizody!

sherlockBLOG1

Sherlock – London a The Abominable Bride Plakáty; každý za 159 Kč

1.Herec, který hraje samotného Sherlocka Holmese se na roli velmi důkladně připravoval! A také nesnáší sestřih, který Sherlock nosí!

Benedict Cumberbatch udělal mnohem více než jen běžnou přípravu na jeho hereckou roli: začal provozovat bikram jógu, plavat, a také v průběhu celého natáčení nekouřil a nepil alkohol. Cumberbatch také sdělil deníku The Times, že je mu velmi nepříjemné si nechávat narůst delší vlasy. My tento sestřih ale milujeme!

2. Není to sociopat…

“Dělejte výzkum pořádně, Andersone,” řekl Holmes “jsem nadměrně inteligentní sociopat!” Dle psycholožky Marie Konnikové je až moc milující a empatický na to, aby byl nazván sociopatem.

sherlockBLOG2-768x768

Sherlock Quotes Poster; za 159 Kč

3. Kavárna Speedy’s Cafe EXISTUJE!

Tato kavárna je v seriálu velmi často navštěvována Holmesem a Watsonem. Nachází se na Gower Street v Londýně! Fanoušci zde mohou ochutnat Sherlockem inspirované svačinky. Mňam!

4. Proč jsou jen 3 epizody v sérii?

V porovnání s americkými seriály se ve Velké Británii dělají věci odlišně. V amerických seriálech je v jedné sérii vždy alespoň 10 epizod. Spolutvůrce seriálu Steven Moffat řekl, že se ke každé epizodě přistupuje jako k celovečernímu filmu. Kvalita nad kvantitou!

5. Skutečný majitel domu Charlese Augustuse Magnussena v domě ve skutečnosti nebydlí.

Appledore (zloduchův dům) vlastní Sir David McMurtry a jeho žena, kteří v domě ale nebydlí. Žena Sira Davida McMurtryho si myslí, že je dům příliš luxusní. Taková škoda… nám by rozhodně nevadilo se tam nastěhovat!

Zdroj 1 a Zdroj 2

Prozkoumejte kolekci Sherlock

Tags: sherlock, tv show

Karo

Aesthetics is my passion. Traveling around the world, eating delicious food, shooting film photography, reading self-help books and practicing yoga daily are a few of my favourite things.

instagram.com/karokucDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top