We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HUDEBNÍ PLAKÁTY sleva 15 % ×

5 faktů o Fantastických zvířatech

01. 11. 2018

Během nadcházejících dní vstoupí do kin nový film ze série Fantastická zvířata, jehož děj předchází příběhům ze světa Harryho Pottera. Přečtěte si pět faktů a načerpejte kouzelnickou atmosféru předtím, než se vydáte do kina. 

#1 Fantastická zvířata jako dokument 

Když se řekne dokument, také si představíte film o zvířatech? Fantastická zvířata málem potkal podobný osud. Jedním z úplně prvních zpracování filmové adaptace byl dokument o Newtonově životě a jeho práce se zvířaty.

#2 Napsáno pro Eddieho

Věděli jste, že herec Eddie Redmayne, který ztvárnil postavu Newta Scamandera, se původně ucházel o roli ve filmech o Harrym Potterovi? Během konkurzu na roli Toma Riddla mu údajně stačilo, aby řekl jedinou větu a do filmu nakonec obsadili někoho jiného. Když však J. K. Rowlingová začala pracovat na scénáři pro Fantastická zvířata, ihned si představila Eddieho jako hlavní postavu. Tvůrci tak ani nezvažovali jiného herce a rovnou obsadili Eddieho.

#3 Tajemství Nagini odhaleno

V novém traileru jsme se dočkali nečekaného odhalení o hadu Naginim, jednom z Voldemortových viteálů. Připravovaný příběh úplně poprvé představí jeho pravou, lidskou, podobu. Nagini je totiž ve skutečnosti žena, která byla navždy zakletá do zvířete. Snad se o jejím původu dozvíme více v novém filmu.

#4 Skryto na mapě

Vzpomínáte si na mapu, pomocí které Harry Potter sledoval ostatní po Bradavicích? Někteří fanoušci si při pečlivém pohledu na mapu všimli jména Newt Scamander, což znamená, že se po škole procházel ve stejnou dobu jako Harry! Nezbývá nám než doufat, že se o jeho návštěvě dozvíme více v jednom z pěti dílů filmové série.

#5 Nesetkají se

Mladého Brumbála ztvární Jude Law a vrátí se i Johny Depp jako Grindewald. Tvůrci bedlivě střeží všechny detaily, ale J. K. Rowlingová jako jednu z mála věcí prozradila, že se Brumbál s Grindewaldem v novém snímku nepotkají. O historii jejich vztahu víme jen trochu z původních knih, ale máme pocit, že bude mnohem napjatější v nadcházejících filmech. Před námi jsou ještě čtyři díly plné zábavy, akce, fantazie a hlavně kouzelnické atmosféry.

VÍCE FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT

HARRY POTTERDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top