We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva - 20 % Více informací ×

Výtvarná soutěž zná své výherce!

15. 01. 2017

Pamatujete si na naší velkou podzimní soutěž , ve které jste mohli vyhrát produkty nejen od nás, ale také od spousty dalších partnerů?  Úkolem bylo zobrazit krásy podzimních dnů a výtvor nám zaslat. A jak to celé dopadlo?

IMG_2818

Nejprve bychom chtěli všem moc poděkovat za zaslané obrázky! Dorazilo jich více, než jsme čekali a nebylo vůbec těžké se rozhodnout. Udělali jste nám velkou radost, protože rozbalování balíčků představovalo vždy zpestření pracovního dne.

Jaké obrázky jsme vybrali?

Za nás jste vyhráli všichni a kdyby to šlo, odměnili bychom každého účastníka. Jména autorů vítězných obrázků neprozradíme (nechceme, aby naši umělci byli zasypáni žádostmi o autogram), za to vás ale zveme na on-line vernisáž vítězných obrazů.

Soutez_2

soutez2 (1)

Gratulujeme vítězům a doufáme, že ti, kteří se neumístili, z toho nejsou smutní. Nezapomeňte dále sledovat naše sociální sítě a blog, jeden nikdy neví, co Posters.cz zase vymyslí!

Mezitím si můžete zkrátit dlouhé zimní večery prohlížením stylových zimních plakátů a obrázků. Třeba se stanou múzou pro další vaše díla.

VÍCE PŘÍRODNÍCH MOTIVŮ

Tags: Autumn, Contest, Fun


Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×