We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva - 20 % Více informací ×

Vyhodnocení soutěže “Sdílejte svou radost”

03. 02. 2017

 

Známe výherce soutěže #Happyposters

Celý měsíc jsme společně dělali Instagram barevnější. Vy jste přidávali fotky produktů od nás s #happyposters a tím jste nejenom sdíleli svou radost s ostatními, ale zároveň jste se zapojili do soutěže, ve které jste mohli vyhrát poukaz v hodnotě 300 Kč! A která fotka byla ta opravdu #happy a stala se tedy tou výherní?

Rozhodnout se nebylo vůbec snadné, všechny jsme si pečlivě prohlídly a moc za ně děkujeme! Jak to tak bývá, vítěz může být bohužel jen jeden, tak to společně odhalíme!

Výhercem je slečna Danielka, která se zapojila hned třemi fotkami, v nichž figurovali tři různé produkty od nás. Vybrali jsme tu, která nás v těchto mrazech nejvíce zahřála. Stylový hrneček s horkou čokoládou a marshmallows je teď nutností!

Gratulujeme slečně a těšíme se, až příště uděláme radost někomu dalšímu z vás!

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×