We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Inspirace: Umělecké fotografie

22. 10. 2019

Nic nepozvedne váš interiér tak, jako krásná umělecká fotografie, která je něčím vyjímečná. Vybrali jsme pro vás několik tipů z našich populárních kolekcí. Ty jsou vždy tématicky laděny buď podle stylu, nebo podle způsobu výroby.


PHILLIPE HUGONNARD

Za zmínku rozhodně stojí francouzský umělec Philippe Hugonnard, který se specializuje na uměleckou fotografii a kombinuje ji s výtvarným uměním.  Čím jsou jeho fotografie výjimečné? Snaží se u každé fotografie, aby vyprávěla nějaký příběh. Díky tomu se až skoro zdá, že vám pouliční obrazy ožívají přímo před očima. Záměrem je, aby všechna místa, která zachytí a poté mistrovsky upraví, sálala životem a světlem. 


NY WATERCOLOR COLLECTION

Jeho nejbarvitější kolekcí je NY WATERCOLOR.  U této kolekce se občas nevíte, zda se jedná o fotografii nebo malbu. A to je právě její kouzlo. Na jeho barvitou tvorbu se můžete dívat hodiny a nikdy vás nepřestane bavit. Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale občas je dobré si trochu nad dílem zapřemýšlet. Pokud milujete hádanky a rébusy, pak vás tato kolekce rozhodně nenechá chladnými!

DO KOLEKCE PHILIPPE HUGONNARD


WILD EXPLOSION

Pokud jste milovníky zvířat a umění zároveň, tak  vás rozhodně potěší další kolekce se jménem Wild Explosion, která je také od již zmiňovaného francouzského umělce Philippa Hugonnarda. Tato série je složena z 15 portrétů divokých zvířat, sublimovaných explozí barevných oblaků na černém pozadí. Se svojí vkusností a originalitou se proto hodí do každého interiéru.


INEXURABLE TIME

Další jedinečnou kolekcí je INEXURABLE TIME. Ta je, jako ostatní umělecké kolekce, tvořena od různých světoznámých fotografů.

Čas, se stal věcí, na kterou jsou všichni lidé přímo závislí. Počítáme každou minutu, pořád se honíme, abychom vše stihli. Pojďme se ale na chvíli zastavit a popřemýšlet, jak bychom mohli změnit vnímání času.  Jediné v čem se můžeme lišit je způsob, jakým se ho rozhodneme trávit. Vyberte si umělecké plakáty či obrazy s tématem času a připomeňte si tak jeho důležitost po každý den. Stylově fotografie vypadají jako  by byly od Salvadora Dalí. 


DO KOLEKCE UMĚLECKÉ FOTOGRAFIE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×