We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: UMĚLECKÉ FOTOGRAFIE sleva -15 % ×

Inspirace: Umělecké fotografie

22. 10. 2019

Nic nepozvedne váš interiér tak, jako krásná umělecká fotografie, která je něčím vyjímečná. Vybrali jsme pro vás několik tipů z našich populárních kolekcí. Ty jsou vždy tématicky laděny buď podle stylu, nebo podle způsobu výroby.


PHILLIPE HUGONNARD

Za zmínku rozhodně stojí francouzský umělec Philippe Hugonnard, který se specializuje na uměleckou fotografii a kombinuje ji s výtvarným uměním.  Čím jsou jeho fotografie výjimečné? Snaží se u každé fotografie, aby vyprávěla nějaký příběh. Díky tomu se až skoro zdá, že vám pouliční obrazy ožívají přímo před očima. Záměrem je, aby všechna místa, která zachytí a poté mistrovsky upraví, sálala životem a světlem. 


NY WATERCOLOR COLLECTION

Jeho nejbarvitější kolekcí je NY WATERCOLOR.  U této kolekce se občas nevíte, zda se jedná o fotografii nebo malbu. A to je právě její kouzlo. Na jeho barvitou tvorbu se můžete dívat hodiny a nikdy vás nepřestane bavit. Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale občas je dobré si trochu nad dílem zapřemýšlet. Pokud milujete hádanky a rébusy, pak vás tato kolekce rozhodně nenechá chladnými!

DO KOLEKCE PHILIPPE HUGONNARD


WILD EXPLOSION

Pokud jste milovníky zvířat a umění zároveň, tak  vás rozhodně potěší další kolekce se jménem Wild Explosion, která je také od již zmiňovaného francouzského umělce Philippa Hugonnarda. Tato série je složena z 15 portrétů divokých zvířat, sublimovaných explozí barevných oblaků na černém pozadí. Se svojí vkusností a originalitou se proto hodí do každého interiéru.


INEXURABLE TIME

Další jedinečnou kolekcí je INEXURABLE TIME. Ta je, jako ostatní umělecké kolekce, tvořena od různých světoznámých fotografů.

Čas, se stal věcí, na kterou jsou všichni lidé přímo závislí. Počítáme každou minutu, pořád se honíme, abychom vše stihli. Pojďme se ale na chvíli zastavit a popřemýšlet, jak bychom mohli změnit vnímání času.  Jediné v čem se můžeme lišit je způsob, jakým se ho rozhodneme trávit. Vyberte si umělecké plakáty či obrazy s tématem času a připomeňte si tak jeho důležitost po každý den. Stylově fotografie vypadají jako  by byly od Salvadora Dalí. 


DO KOLEKCE UMĚLECKÉ FOTOGRAFIE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací Souhlasím ×