We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZOVÉ REPRODUKCE sleva 20 % ×

TOP 5 faktů o Venomovi, které vám pomohou přežít jeho útok

27. 09. 2018

Éra hrdinů, kteří zachraňují svět je pryč. Na scénu přicházejí příběhy záporáků. Tak si hlídejte své mozky a nakupte čokolády, Venom je tu … silnější než kdykoliv předtím. 

Než si to namíříte do kina, tak si určitě přečtěte tato fakta, které vás možná i zachrání před samotným Venomem !!

  • Mozky a čokolády

Abychom vám ten úvod konečně objasnili. Ano, Venom se živí mozky, převážně lidskými, ale nepohrdne ani veverčím. Jediná věc, která trumfne jeho chuť na mozek je ale čokoláda. Uhm …

  • Sexy ex-manželka

Je poměrně náročné si vybrat o které polovině Venoma psát, ale tentokrát jde o Eddieho. Ten má totiž v komiksu a také ve filmu ex-manželku, se kterou jim to však stále trošku jiskří. Tuto postavu ve filmu ztvárnila právě charismatická Michele Williams, která je v reálném životě vdovou po Heath Ledgerovi a také matkou jeho dcery.

  • Sledování TV

Podle komiksu má Venomův symbiont zálibu v sledování TV. A kdy to stíhá? Prý když Eddie zrovna spí 🙂

  • “Parents issues”

Eddie měl těžké dětství a možná i proto je vhodnou obětí pro Venoma. Jeho matka zemřela při porodu. Zůstala mu jen sestra, která se snažila o všechno starat a otec ignorant, který ho navíc obviňoval ze smrti jeho matky. To je situace, která vás jednoduše poznamená na celý zbytek života.

  • Nedokáže lhát

Podle portálu CBR se Venom v 2. komiksové sérii přiznal, že nedokáže lhát. Obecně toho moc nenamluví, ale přes jeho zuby se žádná lež jen tak nedostane.

Věříme, že se těšíte na Venoma do kina tak jako my!

Nakonec to možná bude v pohodě chlapík, upřímný, co si jednou za čas rád pustí telku a dá si kus Milky 🙂

Víc Venoma

Vstup do světa Marvelu

Zdroj

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top