We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PŘÍRODA & KRAJINA - PLAKÁTY sleva 20 % Více informací ×

Top 5 Assassins z Assassin’s Creed

14. 06. 2017

Bojujeme v temnotě, abychom sloužili světlu, my jsme Assassins. Jelikož už nás tvůrci Assassin’s Creed popichují informacemi k nové hře a brzy také vypustí trailer, rozhodli jsme se, podívat se zpátky na hry, které už jsou na světě. Je čas se vrátit do minulosti s Animusem a podívat se na našich 5 vybraných Assassinů z této úžasné série. Takže… udělejte krok osudu a ponořte se do našich top 5 nejlepších postav z Assassin’s Creed.

Plakáty Assassin’s Creed; každý za 159,- Kč

Číslo 5

Toto místo obsadilo dynamické duo Evie a Jacob. Jejich příběh nás zavedl do industriálního Londýna, kde jsme čelili různým pouličním gangům a nepolapitelnému Jacku Rozparovači. Oni byli ti, kteří oživili série po neúspěšných pokusech (ehm Unity…). Byli vtipní, tvrdohlaví a plní života. Celý sestersko/bratrský přístup byl velmi dobrým nápadem.

Číslo 4

Yarrrg ye mateys… je čas se přesunout k pirátům. Konkrétně k Edwardovi, který nám umožnil hrát jako zloduši a vlastně jsme se ještě díky tomu cítili dobře. Nejvíce jsem si na něm užila, že měl spoustu nedostatků a byl postavou, ke které se mnoho z nás mohlo přirovnat. A navíc, kdo by nechtěl být pirátem, že?

Číslo 3

Člověk, který byl s námi už od samého počátku – Altair. Náš první skok do sena byl s ním a navždy bude mít v našich srdcích speciální místo. Jeho dobrodružství bylo to, které zažehlo popularitu války mezi Assasins a Templáři a jeho odkaz je naživu dodnes.

Plakát Assassin’s Creed Syndicate – Big Ben; za 159,- Kč

Číslo 2

Mnohým z vás se toto rozhodnutí nebude líbit, ale já si za ním stojím. Naším číslem 2 je Desmond Milles. Víte… ten který je v Animusu už asi 5 her. Chtěla bych upozornit na to, že bez jeho vedlejší role bychom si neužili všechny časové úseky a dobrodružství. Navíc Desmond je obrazem nás, hráčů. V každé hře hraje jinou roli, stejně jako my, a má velmi zajímavou historii. P.S.: Je (byl) Assassinem, jak bylo v první hře upřesněno.

Číslo 1

No… žádné překvapení se tady nekoná. Samozřejmě na první místo patří Ezio Auditore da Frenze. Příběh této postavy byl zobrazen ve třech hlavních hrách. Jeho vývoj z tvrdohlavého teenagera, který toužil po pomstě, až k moudrému leadrovi Assassinů měl mnoho veřejných výzev. Jeho touhu odhalit pravdu, přenesl i na nás. Smáli jsme se jeho vtipům, až moc často jsme citovali “requiscat in pace”, žili jsme jeho dobrodružství a plakali jsme, když se jeho čas naplnil. Jeho odkaz bude žít napříč všemi budoucími Assassiny.

Doufáme, že se vám našich 5 vyvolených líbilo a kdo ví, možná naší top pětku budeme muset s novou hrou přehodnotit.

Ale zatím se…

PODÍVEJTE SE NA NAŠE ASSASSIN’S CREED PRODUKTY

 

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×