We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZY NA PLÁTNĚ sleva 22 % ×

Soutěž: Sdílejte svou radost se světem!

23. 12. 2016

Každý den přemýšlíme, jak bychom mohli zlepšit vaše všední dny. Největší odměnou je pro nás vaše radost ze zakoupených produktů. Rádi bychom se s vámi podělili o tento příjemný pocit na srdci a doufáme, že nám s tím pomůžete. Sdílejte se světem svou radost a vyhrajte poukaz na nákup u nás!

HappyPostersCZBLOG

Všichni to přeci známe… Smutek je dvojnásobný, když se o něj nemáme s kým podělit a radost je jen poloviční. A my vám ji ještě zdvojnásobíme! V této soutěži ji odměníme poukazem na nákup v hodnotě 300 Kč!

Jak můžete sdílet svou radost a zapojit se tím do soutěže?

  • Sledujte náš profil na Instagramu.
  • Nahrajte na svůj instagramový profil novou fotku s naším produktem. Můžete být na něm vy, rodina, přátelé a nebo i produkt samotný!
  • K fotografii přidejte #happyposters #posterscz a označte nás na ni (@Posters.cz).

Fotky bude hodnotit celý náš tým a počet liků není rozhodující!

Připomínáme, že fotky můžeme vidět jen u veřejných profilů!

Soutěž běží od 25. 12. do 30. 1. 2017 a výherci se ozveme do komentáře u jeho fotky.

VYBERTE SI VAŠI VÝHRU

Soutěžní podmínky najdete zde.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top