We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZY NA PLÁTNĚ sleva 22 % ×

Soutěž s Edna.cz o voucher

03. 07. 2018

Nejslavnější pašerák je zpět! Han Solo konečně dostal svůj příběh. Jak moc velcí fanoušci Star Wars jste, to se dá zjistit snadno. Odpovězte na pár otázek a některé z vás i odměníme.

Společně s edna.cz jsme si pro vás připravili soutěž o voucher na produkty z našeho eshopu. Stačí, když odpovíte správně na všechny otázky a následně je zašlete na e-mail: soutez@edna.cz, do předmětu uveďte Solo: Star Wars Story.

Soutěž začíná 3. července 2018 a vaše odpovědi posílejte do 11. července 2018. Posléze ze správně zodpovězených odpovědí vylosujeme tři náhodné výherce a každý dostane voucher v hodnotě 300kč na nákup u posters.cz.

Soutěžní otázky

Jak se jmenuje kosmická loď Hana Sola?
a) Millennium Falcon
b) Ebon Hawk
c) CR90 Corvette

Jak se jmenuje postava, kterou ztvárnil herec Childish Gambino?
a) Tobias Beckett
b) Lando Calrissian
c) Dryden Vos

Kde se na časové ose Star Wars nachází příběh Solo: A Star Wars Story?
a) mezi Rogue One a A New Hope
b) mezi Phantom Menace a Attack of the clones
c) mezi Revenge of the Sith a Rogue One

Jak se jmenuje cenné palivo, které musí skupina najít ve filmu?
a) Coaxium
b) Rhydonium
c) Tibanna

Soutěž s Ednou


Star Wars produktyDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×