We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Nejvýhodnější akce týdne: KOMIKSY sleva -40 % ×

Simple Design – V jednoduchosti je krása!

19. 03. 2020

Nemáte-li rádi barevné tropické vzory či romantické květiny, ale skandinávský minimalismus je na vás zase příliš přísný, je na čase, abyste s námi objevili kouzlo jednoduchosti.  Zapomeňte na klasické obrazy a malby, na scénu přichází digitální design a fotografie! Připravili jsme pro vás několik inspirací a návod, jak výzdobu ve stylu „Simple Design“ zvládnout…

 

 

Jednoduché neznamená nudné

Když řeknete o člověku, že je jednoduchý, prakticky ho nazýváte hloupým. Jednoduchý design je ale pro byt naopak chytrým řešením! Perfektně se hodí k bílé a jemným odstínům pastelových barev, ale také ke staré dobré šedé, která, ač se to na první pohled nemusí zdát, rozhodně není depresivní či nudná. V Simple Designu jde hlavně o kombinaci různých barev a motivů. Kombinujeme hlavně minimalistické plakáty od současných digitálních umělců s uměleckými černobílými fotografiemi. My vám vřele doporučujeme prozkoumat tvorbu uměleckého dua Finlay & Noa, jejichž designy uchvátily nejen nás, ale třeba i českou influencerku Baruxx, jež pro nás vytvořila svůj vlastní výběr našich plakátů. Chcete-li se u ní inspirovat, podívejte se do kolekce You go girl!

 

 

 

Nápisy

Vašemu modernímu interiéru budou rozhodně slušet nápisy – je jen na vás, zda si zvolíte citáty, které vám dodají motivaci a sebevědomí, nebo veselé „výkřiky“, které vás rozesmějí vždy, když vaše oči spočinou na zdi. V naší nabídce také najdete citáty klasických spisovatelů jako je Jane Austen či Ernst Hemmingway nebo filosofická moudra Konfucia. Pokud jste milovníky cestování či zeměpis patřil mezi vaše oblíbené předměty ve škole a víte, že 51°s.š. a 0,1°v.d. jsou souřadnice Londýna (Anebo to alespoň chcete vědět), můžete své zdi ozdobit originálními plakáty se zajímavými lokalitami či osobnostmi velkých měst. Preferujete-li ale mapy, doporučujeme ty od Huberta Roguského!

 

 

 

Klasická černobílá

Černá a bílá jsou samy o sobě velice elegantní barvy, když je ale spojíte dohromady, docílíte velice vkusného, moderního a chic vzhledu! Prozkoumejte naši kolekci black& white a vyberte si z našich černobílých uměleckých fotografií, na nichž najdete jak přirozeně černobílá zvířata jako jsou zebry, ale také květiny a architekturu. Do vašeho interiéru se budou též hodit ikony filmového průmyslu jako je Marilyn Monroe či Audrey Hepburn.

 

 

 

 

Jděte s módou

Možná jste si všimli, že Simple design nemá až tak daleko k minimalismu. Co tyto styly tedy odlišuje?  Zatímco minimalismus bere ono „méně je více“ doslovně – tedy střídmé jednoduché motivy umístěné na zdech pouze v jednom či dvou kusech, v jednoduchém designu se kombinuje několik obrazů na jednu zeď. Výjimkou není celá zeď pokrytá různě velkými obrazy!  Máte-li tedy problém vždy vybrat jen jeden motiv či fotografii, tento styl je pro vás ten pravý. Mimochodem, v současné době jsou velkou módou fashion ilustrace-  Zkuste si nakombinovat nějaké obrázky od Martiny Pavlove!

 

 

ZÍSKAT INSPIRACI V KOLEKCI SIMPLE DESIGN

 

 

 

 

 

 

P.S.: Nejste-li si jisti tím, jaké barvy a jak kombinovat, navštivte náš instagramový profil či sekci inspirace na našem webu. Uvidíte, že v jednoduchosti krása skutečně je!

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaPosters.cz – Tvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Top