We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZVÍŘATA sleva 20 % ×

Jak na: Vyzdobte si svůj domov v bohémském stylu

27. 03. 2017

Co se týče bohémského stylu, méně rozhodně neznamená více. Jde tu především o volánky a kanýry, zajímavé vzory, barvy a doplňky. Pokud máte v plánu vytvořit něco výjimečného, či jen chcete přidat trochu bo-ho stylu do vašeho domova, tak je tento článek pro vás jako dělaný!

Vybavte si váš domov v bohémském stylu!

Vzory a barvy

Abstraktní umělecké kousky či opakující se geometrické tvary jsou jedním ze způsobů jak vytvořit bohémský styl. Vy už si jen vyberte, jestli váš pokoj bude minimalistický či trochu extravagantnější.

NAKUPUJTE NAŠÍ KOLEKCI BOHÉMSKÉHO STYLU!

Mapy

Bohémové milují cestování! Promítněte do svého pokoje vašeho bohémského ducha a přidejte koláže fotek, plakáty či obrazy map. Výběr té správné mapy je čistě na vás!

CESTUJTE S NAŠIMI MAPAMI!

Kvetoucí louka od Gustava Klimta; 68×68 cm za 699 Kč

Dřevěné obrazy

Boho styl je v jistém slova smyslu mystický a rustikální. Dřevěné obrazy mohou být perfektním způsobem, jak přidat vašemu dekorování rustikální nádech. Zkombinujte je s koláží umění, či je pověste v kombinaci s dalšími obrazy a detaily dolaďte doplňky.

NAKUPUJTE NAŠE DŘEVĚNÉ OBRAZY V BOHO STYLU!

Přírodní elementy

Boho = příroda. Přírodní elementy jako je například dřevo, kamení či dlouhé letní noci. Přidejte fotografie a designy, které přetvoří kouzlo hlubokého lesa. Peří a květiny jsou samozřejmostí!

NAJDĚTE SVÉ OBLÍBENÉ PŘÍRODNÍ OBRAZY!

Karo

Aesthetics is my passion. Traveling around the world, eating delicious food, shooting film photography, reading self-help books and practicing yoga daily are a few of my favourite things.

instagram.com/karokucDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×