We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HERNÍ PLAKÁTY Více informací ×

Inspirace: Barvy interiérů pro rok 2018!

05. 09. 2017

Když jde o zařízení vašeho nového interiéru nebo redesign toho starého, asi vás nenapadne sledovat trendy budoucího roku. Je přece rok 2017! My jsme ovšem byli o něco víc zvědaví. Zjistili jsme jak si náš interiér upravit nadčasově a našli jsme barevné trendy interiérového designu pro rok 2018!

Různé barevné kombinace už dávno nejsou jen otázkou módního světa. Instituty barev a bytového designu spolu s nejlepšími designéry se snaží na každý jeden rok vytvořit dokonalou a jedinečnou kombinaci barevných odstínů. My v Posters jsme si na tyto barevné odstíny malinko posvítili a našli jsme je i v naší oblíbené kategorii moderních obrazů na stěnu.

Moderní obrazy jsou vyráběny pomocí kvalitního potisku vinylového papíru. Vrchní vrstvu obrazu tvoří UV laminace se specifickou textilní strukturou, která umocňuje konečný efekt. Výhodou vinylového papíru a speciálního uchycení na sendvičovém panelu se obraz neohýbe, je pevně napnut a vyplněn. Spolu s obrazem dostanete i úchytky a hmoždinky, takže jeho zavěšení bude pro Vás o něco jednodušší. Mezi výhody moderních obrazů patří ještě jedna důležitá, a tou je jejich umývatelnost. Naše obrazy versus prach? Rozhodně 1:0!

Kdo za tím celým stojí? Světový institut barev Pantone na čele s Leatrice Eiseman, který uvádí rovnou tři palety odstínů pro rok 2018, no a my jsme z nich maximálně nadšení. Nemluvě o jejich epických názvech, jako jsou: spříznění, konektivita a upřimnost. Posuďte sami a inspirujte se našimi moderními obrazy. 

Spřízení

Obraz na zeď Holiday in Paradise, různé rozměry

 

Konektivita

Obraz na zeď Peace in the dock, různé rozměry
Obraz na zeď Sunrise on the coast, 90 × 60 cm (3x 60×30 cm)

 

Upřimnost

Obraz na zeď China – Great Wall of China, Mountains, různé rozměry
Obraz na zeď Rybky, 120 × 60 cm (2x 60×60 cm)

 

Podívejte se na naše moderní obrazy

Zdroj 1Zdroj 2

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top