We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PŘÍRODA & KRAJINA - PLAKÁTY sleva 20 % ×

INSPIRACE: ROZVRŽENÍ ELEMENTŮ V INTERIÉRU -FENG SHUI

17. 09. 2019

Elementy jsou pravou rukou naší Matky přírody. Ne nadarmo se o nich mluví jako o těch nejmocnějších. V interiéru se jich ale bát rozhodně nemusíte, ba naopak. Jejich kombinace vám doma navodí harmonii a vytvoří příjemné prostředí. Každý z elementů má totiž v interiéru svůj vlastní význam. 

INSPIRACE: ELEMENT VODY

Voda jako jediný element se dokáže změnit do odlišných forem. Ať už se projeví v ledu, kostce ledu nebo jako pára, nikdy nám nepřestane dokazovat její moc a sílu. Dokáže nás zklidnit a navodit harmonii, ale zároveň si také umí získat náš respekt.

Voda by se ale v interiéru měla využívat přiměřeně, říká se sice, že je to barva peněz a bohatství, ale jde také o studenou barvu, která může při jejím nadměrném využití působit v interiéru chladně. Modrá barva a tedy i element vody budí k přemýšlení, proto se skvěle hodí do kanceláří, kde napomáhá i ke soustředění.


DO KOLEKCE THE ELEMENT OF WATER

INSPIRACE: ELEMENT VZDUCHU A ZEMĚ

Kvalita vzduchu je jedním z globálních témat. A to po právu. Atomy vzduchu jsou všude kolem nás a ovlivňují člověka každým dnem jak jeho chování, tak jeho nálady. Náš domov by proto měl být chráněný i co se kvalitního vzduchu týče. Navoďte si atmosféru svěžího vzduchu fotkami a spojte ji i s přístroji, které vzduch čistí. Uvidíte, že se budete domu těšit z ulic smogových měst ještě více.

Ozdobte své domovy také plakáty, fototapetami nebo obrazy s tématem země. Nechte se unést fotkami, které zachycují krásu a různorodost tohoto nespoutaného elementu. Země je vyjádřena barvami spíše jemnými, a to jak od pískové, béžové až po cihlovou barvu. Ty působí v interiéru relaxačním dojmem a napomáhají také k lepšímu zažívání. Skvělé pro využití tohoto elementu a jeho barev v jídelnách a kuchyních vašeho domova.


DO KOLEKCE THE ELEMENT OF AIR

INSPIRACE: ELEMENT OHEŇ

Oheň, jeden z nejdůležitějších objevů lidstva s nespoutanou mocí, jenž se stal nezbytností každodenního života. Když se rozžehne, dá se většinou jen těžko zastavit. Škoda, že ho v minulosti vnímali jako jeden z nejdůležitějších elementů k přežití a v současnosti se stává samozřejmou věcí. Jak ale zařadit oheň i do interiéru?

Krb není pouze jedinou variantou. Oheň se dá vyjádřit také výmalbou, fototapetami či plakáty. S červenou a její odstíny, které oheň vyjadřují by se ale mělo v interiéru zacházet jako s kořením, přiměřeně.


DO KOLEKCE UMĚLECKÝCH FOTOGRAFIÍ

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top