We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: PLAKÁTY sleva 20 % ×

Inspirace: Jak zařídit jednotlivé místnosti u vás doma?

08. 02. 2019

Celý Váš domov by měl být odrazem Vašeho já. Nemusí být každá místnost v provensálském stylu. Naopak – každá místnost může vypovídat o jedné z Vašich konkrétních podob. Jednou jsme odvážní, plni síly, jindy tiše přemítáme o svých nejhlubších snech. Jsme originální, nepatříme do škatulky. Proto jsme pro Vás připravili každou jednu místnost zvlášť.

Začínáme obecně

Líbí se Vám uvnitř domu syrový obklad? A zkusili jste si ho někdy aplikovat? Kdo ano, protáčí oči. Kdo ne – dobře děláte, jen v obavách pokračujte ☺

Jste-li superhrdina, dokažte to někde jinde (začít můžete výbavou s motivem Vaší oblíbené postavy – viz obrázek).

Taková masivní obkladačka totiž občas spadne. Pokud ne Vám na nohu, tak hned vedle – na Vaši drahou podlahu. To nechcete. Možností, kterou dnes začíná využívat stále více lidí, je fototapeta na zeď právě v podobě dřeva, cihly a jiných.

Ložnice

V ložnici máte mít pocit naprostého bezpečí, takže sem v žádném případě nedoporučujeme umisťovat stylové obrazy akčních hrdinů, příšer nebo lebek. Místo, kde chcete načerpat energii, by mělo souznít s Vaším nejklidnějším já. Proto zvolte tapetu, která Vás uvede do Zen módu. Volba je bez hranic. Ostatně – jedná se o Vaše intimní místo.

Obývací pokoj

Společenská místnost nemusí být tak osobní jako právě ložnice, nebo Vaše pracovna. Opět se nabízí sáhnout po velké fototapetě, která dodá místnosti pravé kouzlo Vaší osobnosti. Obrazů a témat je v nabídce mnoho. Vybere si každý – od romantických duší přes milovníky zvířat po ostré motorkáře.

Během dlouhých zimních večerů můžete skládat puzzle, třeba i s návštěvou a ty zarámované pak vystavit na zeď pro připomenutí zábavných chvil s přáteli. Nebo fandíte týmu legendárních čutálistů a pijete z klubového hrnku (co je to za fandění bez dresu a dalších nutností – stejně jako dívat se Harryho Pottera bez horké čokolády v hrnku s Dobbym). Doplňky nepodceňujte. Mají zvláštní dar věnovat emoci při každém použití.

Koupelna

Vlastníci vany si nutně nemusí hrát s lodičkou a kachničkou, aby se v lázni nenudili. Stačí jeden pohled z okna na vyhřátý písek pláže a o zábavu je postaráno. Stěhování se do teplých krajin v lokalitě, kde se opravdu podíváte z okna hned na pláž je finančně trochu náročnější, než si vylepit tento výhled ☺

Kuchyně

99,99% lidí si v kuchyni prozpěvuje a tančí. Důvod? Uspokojení z úlovku schovaného v ledničce. Ke svému představení přizvěte fanynku z plechové cedule. Bude se na Vás usmívat, i když netrefíte přesný tón. Navíc bude motivací ke střídmé konzumaci nočního zmrzlinového lupu. Jestli na Vás bude platit spíše čuník, dejte ho klidně rovnou na dveře ledničky ☺

 

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/



Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top