We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: STRANGER THINGS Více informací ×

Inspirace: Zaplňte vaši holou stěnu obrazy!

27. 11. 2017

Ať už jste zastánci moderního umění, máte rádi impresionismus nebo obdivujete renesanční malíře, pomocí vašich oblíbených obrazů si můžete jednoduše a rychle vyzdobit a zútulnit své bydlení. Pokud máte doma obraz podle svého gusta, ale stále tápete, jakým způsobem ho pověsit na stěnu, s našimi tipy budete hned vědět, jak na to.

Ještě než začnete

Nejprve si pečlivě rozmyslete, kam přesně obraz umístíte. Důležité je i to, zda obraz bude na daném místě sám nebo jich vedle sebe pověsíte víc. V každém případě nejprve celou stěnu změřte a plánované rozvržení obrazů si předkreslete na papír, případně jej načrtněte pomocí obyčejné tužky přímo na zeď. Pamatujte, že obrazy by měly viset ve výšce očí, abyste při pohledu na ně nemuseli zaklánět hlavu. Pokud seženete pomocníka, který vám bude k ruce, poproste ho, aby obraz u zdi přidržel, zatímco vy se z větší vzdálenosti podívejte, jak by obraz na tomto místě vypadal.

Jakým způsobem pověsit na stěnu více obrázků?

  • Největší obraz pověste doprostřed a menší uspořádejte kolem něj.

  • Obrazy stejné velikosti pověste vedle sebe ve stejné ose.

  • Vedle sebe můžete pověsit i obrázky různých velikostí a narušit tím nudný řád.

  • V případě, že máte k dispozici větší počet obrázků s různými velikostmi, můžete je na zdi uspořádat do čtverce nebo obdélníku.

Konkrétní způsoby, jakými lze obraz připevnit na stěnu, vás čekají v článku “Jak připevnit obraz na zeď?”.

Vyberte si obraz podle svého vkusu

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2019 Europosters, s. r. o.

Všechna práva vyhrazena.

e-mail: info@posters.cz

tel.: +420 777 33 44 55

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×