We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ZARÁMOVANÉ PLAKÁTY sleva 30 % ×

Inspirace: Barva roku 2019 “Living Coral”

14. 01. 2019

Společnost Pantone udává barvu roku na základě rozhodnutí svých expertů, kteří cestují po celém světě a mapují aktuální společenskou situaci. Nejde tedy o náhodný výběr.

Barva představuje energii, kterou společnost potřebuje. V roce 2019 je jí Living Coral (PANTONE 16-1546).

 

Living Coral v nás má probudit chuť k životu, radost a optimismus. Nebojte se jí obklopit nejen v podobě šatů a trendy vázanek. Nemusí se hodit přesně k Vašemu typu. Nicméně Vám dodá pocit sounáležitosti a reflektuje naši náladu. Nechejte ji určitě zářit z Vašich zdí.

LIVING CORAL (PANTONE 2019) – Kolekce uměleckých fotografií

 

Pantone na svých stránkách uvedlo:

„V reakci na nárůst digitálních technologií a sociálních médií, které se stále častěji stávají součástí našich každodenních životů, hledáme autentické a hluboké zkušenosti, co nám dávají pocit spojení a intimity. Společenská a temperamentní, taková je přirozená povaha barvy PANTONE 16-1546 Living Coral. Odstín, který povzbuzuje povznášející aktivity. Symbolizuje naši přirozenou potřebu optimismu a radostných snah. Living Coral je ztělesněním naší touhy po hravém projevu.“

Umělecká fotografie Cappadocia od Selim Dervisoglu

 

Působením Living Coral v našem životě by se nám mělo lépe rozhodovat a vnímaní starostí běžného dne bychom měli zvládat s větším klidem a pohodou. Rozmístěním obrazů na místa jako je koupelna, obývák nebo kancelář uděláte malý avšak významný krok k Vašemu šťastnému roku 2019.

 

Víc  barvy Living Coral 

 

Lucia

Make art, spread love and have fun!

www.instagram.com/ejdznerka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×