We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Nejvýhodnější akce týdne: KOMIKSY sleva -40 % ×

Inspirace: 5 originálních tipů, jak zařídit dětský pokoj

29. 01. 2019

#1 Hlavně na tu stěnu nemalujte!Tak tuhle větu můžete ze svého slovníku rovnou vyřadit. Řešením jsou vliesové fototapety, které mají umyvatelný povrch – ideální do dětského pokoje. Jsou snadno aplikovatelné a dají se snáze odstranit. To je další důvod, proč do dětského pokoje zvolit právě vliesovou fototapetu. Stejně jako vaše děti časem porostou, můžete lehce změnit i fototapety. Nenecháte přece teenagerovi v pokoji na stěně Medvídka Pú 😉

#2 Barvy, barvy, barvičky…

Ano, ano a ještě jednou ano! Zapomeňte na moderní a chladné barevné odstíny. Děti potřebují ve svém okolí barvy, které mají příznivý vliv na jejich náladu a přispívají k jejich psychické pohodě. Zpříjemněte jim dětství pestrobarevnými doplňky v podobě veselých dětských plakátů s pohádkovými motivy.

#3 Držte se trendů i v dětském pokoji

Využijte při dekoraci barvu tohoto roku = Living Coral od institutu Pantone. Pro chlapce to může být právě obraz s hrdinským motivem Kapitána Ameriky, který mu vždy dodá potřebnou odvahu a sílu čelit nástrahám nového dne. Pro děvčata zvolte jemnější motiv, např. motivační plakát, které bude vašim dcerám připomínat, že následovat své sny je důležité.

#4 Nepodceňujte doplňky

Hned jak postavíte základy, tj. vydekorujete stěny v pokoji vašich dětí, můžete se posunout do další fáze – postavení stanu. Aktuálně jsou oblíbeným doplňkem dětské “teepee” stany, které slouží jako bezpečná skrýš. S takovým stanem rozhodně udělají dojem na svoje kamarády. Můžou si v nich hrát, nebo v nich můžou i přespat! Nezapomeňte je doplnit o stylové polštářky a deky pro maximální pohodlí.

(Zdroj: Instagram @bloomandcomini)

#5 Podpořte dětskou kreativitu

Dětství je nejdůležitější fází vývoje kreativních vlastností. Jděte tomu naproti a podpořte vaše malé hračičky i v tomto směru. Vyzkoušejte to například s vybarvovacími plakáty nebo kreativními kolážemi, se kterými si vaše děti vyzdobí stěny zcela samy.

VÍCE INSPIRACE DO DĚTSKÉHO POKOJE Posters.cz – Tvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.