We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: OBRAZOVÉ REPRODUKCE sleva 20 % ×

Inspirace: 5 nejkrásnějších uměleckých fotografií do vašeho interiéru

03. 05. 2018

Co je tak okouzlujícího na umělecké fotografii? To, že zachytí i ty detaily, které pouhým okem ve vteřině momentu nevidíte. To, že odhalí krásu běžných momentů a všedních míst. Proto jsme se rozhodli ukázat Vám výběr těch nejkrásnějších a nejoblíbenějších uměleckých fotografií z našich kolekcí. Která se Vám líbí nejvíce? ?

Už nějakou dobu Vás pravidelně zásobujeme fotografiemi od umělců z celého světa. Výběr toho nejlepšího pro Vás pečlivě připravuje náš tým designerů tak, aby k sobě ladily a tvořily dokonalý celek. Zároveň se snažíme, aby vybrané fotografie následovaly nejnovější trendy z oblasti bytového designu. Do této doby jsme pro Vás připravili celkem již 6 kolekcí (Flower PowerDo you remeber the summer?UrbanVibes of the MountainsSpring AwakeningBlack&White Elegance) a nyní je čas představit si ty nejoblíbenější kousky z jednotlivých kolekcí.

Parrot Tulip (autor: Lotte Grønkjær)

 

Family Flamingos (autor: Natalia Baras)

 

Room with a view (autor: Ambra)

 

Where the ocean ends (autor: Andreas Feldtkeller)

 

Antler Double-exposed (autor: Angyalosi Bea)

Za vznikem těchto kolekcí stála myšlenka rozšíření nabídky produktů a zároveň snaha podpořit umění jako takové. Podpora méně známých fotografů, kteří svou práci dělají poctivě a kvalitně. Doufáme, že se Vám naše kolekce líbí a věříme, že nám zachováte svou přízeň i nadále.

Pro více inspirace navštivte náš Instagramový profil a najděte si obraz, který zapadne do vašeho interiéru uplně nejlépe 🙂

Váš tým Posters.cz

Víc umělecké fotografie

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Decorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.
Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybí.

 

© 1999 – 2020 Europosters, s. r. o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top