We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HRNKY sleva -15% ×

Život s hvězdou

06. 08. 2019

Každý se v životě alespoň jednou zasnil, jaké by to bylo, kdyby žil nebo se jen osobně potkal s filmovou a hudební hvězdou. Někomu z nás se to vyplní a pro ty, kterým ne, přinášíme řešení.  V naší široké nabídce filmových plakátů si rozhodně každý vybere toho svého hrdinu. 

JAMES BOND

Ať jste zastánci starého a klasického hrdiny Jamese Bonda alias agenta 007 nebo toho novějšího, tak se vám určitě, jako nám, při pohledu na ně rozbuší srdce.  Málokdo už ale ví, že se postava agenta 007 poprvé objevila již v roce 1954 a to v epizodě seriálu Climax! Casino Royale. Ve filmu pak postava Jamesa Bonda hraje od roku 1962.

Prozkoumejte celou kolekci filmových plakátů ,buď klasické a černobílé portréty nebo snímky ze samotného filmu, ty se vám budou rozhodně hodit do každého interiéru. 

HÁDANKY S SHERLOCKEM

Kdo by neznal hrdinu a nejlepšího detektiva, jenž vyřeší všechny hádanky světa, Sherlocka Holmese. Genialita tohoto londýnského rodáka, pro kterého je typická anglická čapka, lupa a pokuřování dýmky pěnovky, přivádí všechny zločince přímo k šílenství. V naší kolekci věnované přímo jemu, najdete decentní plakáty a další doplňky, které jsou vhodné i jako dárek pro vaše blízké, které jsou fanoušky této postavy či celého filmu.

PRO MALÉ DIVÁKY

V nabídce máme také něco pro malé sledovatele televizních seriálů. Nic není nad Marvelovské filmy a seriály, které jsou plné napětí, vzrušení a hrdinských akcí. Vhodné nejen do dětských pokojíčků, ale také do obývacích pokojů a tzv. zašíváren.

DO KOLEKCE FILMOVÝCH PLAKÁTŮ

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×