We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: HRNKY sleva -15% ×

Filmová recenze – Lví král

25. 07. 2019

Stejně jako u Knihy džunglí, i do nového zpracování Lvího krále se pustil režisér Jon Favreau, kterého znají fanoušci Marvelu jako věrného společníka Tonyho Starka Happyho. Favreau vsadil na klasiku, kterou milují miliony lidí po celém světě. A rozhodně se to vyplatilo. Výsledek totiž opravdu stojí za to!

 

#AFRICKÝ SHAKESPEARE

Pokud patříte k těm, kteří nedají na tak trochu shakespearovský příběh lvíčete Simby dopustit, určitě si nenechte tuto novou verzi ujít. Ačkoliv původní disneyovská animace Walta Disneyho je krásná, nové 3D zpracování vám doslova vyrazí dech. Nebudete věřit, že se nejedná o skutečná zvířata! Vážně, dokonalejší vizuální zpracování už snad ani není možné. V původní kreslené verzi si sice tvůrci více vyhráli s výrazy zvířat, ale na druhou stranu, týmu Jona Favreaua se podařilo udržet přirozenost. Takže zkouřeného opičího šamana rozhodně nečekejte 😊 Kdyby Simba nemluvil hlasem Donalda Glovera, dívali byste se prakticky na dokument ze života zvířat na savaně.

 

#HAKUNA MATATA

Na co se můžete, kromě dokonalého vizuálu, ještě těšit? Třeba na krásnou hudbu Hanse Zimmera a Eltona Johna v novém zpracování, na kterém se podílel mimo jiné i zpěvák, skladatel a producent Pharell Williams. K původnímu soundtracku také přibyly ještě 2 nové písně. Vedle hitů jako Can you feel the love tonight či Hakuna Matata bylo možná už trochu zbytečné přidávat něco nového, ale když už se vám na filmu podílela i samotná božská Beyoncé, musíte ji nechat zpívat trochu více. To dá rozum.

 

#PROČ MĚNIT NĚCO, CO FUNGUJE?

 Se scénářem tvůrci opět vsadili na léty ověřenou jistotu. Stejný je příběh a prakticky i dialogy. Samozřejmě s novými písničkami přibyly i nové scény, ale opravdu nečekejte úplně jiný příběh. Lví král byl a je emocionální horská dráha. Chvíli se dojímáte nad roztomilostí malého Simby, chvíli se smějete u dialogů Timona a Pumby a samozřejmě jedno oko nezůstane suché, když zemře dobrý táta Mufasa, proto si nezapomeňte vzít s sebou do kina kapesníčky. Pokud jste vydrželi neplakat u původního Lvího krále, tenhle super-realistický vás zaručeně dostane!

 

KOLEKCE LVÍ KRÁL

Katka

Social Media and Email Specialist, known as a big fan of superhero movies, especially Avengers, Deadpool and Batman.

www.instagram.com/kat_y_manaDecorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2020 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×
Top