We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Akce týdne: FILMOVÉ PLAKÁTY sleva -40 %

Díl č. 5: Tipy jak si vyzdobit pracovnu

17. 07. 2022

Tipy jak si vyzdobit pracovnu i kancelář 

„Hlavně chlapče, nepracuj!“ To říkal starý Lotrando svému synkovi. Jenže to je pohádka. V našem reálném světě se pracovat musí a dost často i doma. Málokdo si ovšem může dovolit mít vlastní pracovnu jen pro sebe. Avšak nezoufejte, každý byt se dá vašim potřebám přizpůsobit. Vyhraďte si svůj soukromý koutek třeba v obýváku – stačí pěkný stůl, pohodlná židle a v neposlední řadě parádní výzdoba! 

Jak na to?

  1. V dobře zařízené pracovně má mít každá věc své místo a nesmí se stát, že se z ní stane skladiště nepotřebných věcí. Nepořádek neprospívá soustředění, a to je v pracovně přeci zásadní, ne?
  2. Kam umístit stůl? Podle Feng shui byste se měli vyhnout sezení zády ke dveřím i sezení u zdi. Také byste měli být co nejdál od ložnice, tam se chodí odpočívat, nikoliv pracovat!
  3. Na kvalitní židli nešetřete! Pokud trávíte dlouhé hodiny shrbení nad počítačem, mohou vás dostihnout zdravotní obtíže, snažte se jim předejít a zvolte kvalitní a pohodlnou židli. Nezapomeňte, pokud sedíte, měli byste mít pravý úhel v koleni i v lokti.
  4. Vkusné dekorace nesmí chybět! Je vědecky dokázáno, že místnost, která není nikterak vyzdobená, může snížit vaši motivaci pracovat. Naopak vyzdobené stěny vytvoří příjemnou atmosféru místnosti a pracovat v ní zkrátka nebude nuda.

Tipy, jak vyzdobit stěny

Rádi cestujete? Pak právě mapy budou tou nejlepší dekorací do vaší pracovny či kanceláře, která vás zvedne ze židle. Vyberte si z široké nabídky map měst, nebo map světa, které mohou sloužit i jako studijní pomůcka.

Citáty a texty nikdy nic nezkazíte! Nejen, že se skvělé kombinují s jinými obrazy a plakáty, ale zároveň vám zlepší náladu či vás budou motivovat k lepším výsledkům. Výběr je opravdu veliký! Tak který vyberete?

Nechce se vám malovat nebo přemýšlet nad kombinací obrazů a plakátů? Zkuste fototapety! Jejich aplikace je snadná a vypadají fantasticky. Doporučujeme zvolit motivy v tlumených barvách, které nebudou odvádět vaši pozornost. 

 

TIP designéra: Pokud chcete, aby vaše pracovna byla opravdu stylová, slaďte stěny s nábytkem. Samolepící fototapetou snadno můžete vylepšit i stůl či knihovnu. 

Vytvořte si s námi oázu klidu, jež vás bude motivovat k výborným pracovním výkonům i z pohodlí vašeho domova! Pánové se mohou inspirovat v naši kolekci Man Cave a vytvořit si vkusný pánský koutek či pokoj, jehož zdi budu zdobit plakáty kultovních filmů či sportovních aut.  A ženy jistě ocení kolekci Women power, která jim jen potvrdí, že všechny ženy jsou jedinečné, krásné a nezávislé! 

 

Do pracovny

Anne-Marie

„You can’t rush something you want to last forever.“

www.instagram.com/europosters_deco/Posters.czTvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Top