We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
Objevte nejvýhodnější akce pro tento týden: MARVEL sleva -20 % ×

Jak zařídit kancelář?

18. 01. 2020

Kancelář nebo pracovna jsou místem, kde ať chceme nebo ne, tak trávíme nejvíce svého času. Proto bychom si ho měli hýčkat a zařídit tak, aby vyhovoval našim potřebám a cítili se tam útulně. Přinášíme vám několik tipů, jak toho docílit. 

 


Postavení počítače a pracovního stolu

Důležitým bodem kanceláře je postavení vašeho pracovního stolu a počítače. Většina si myslí, že byl měl směřovat s výhledem z okna. To, ale může způsobit menší efektivitu vaši práce. Pokud máte rádi okno za vaší pracovní židlí, tak se můžete setkávat s tím, že vám sluneční paprsky mnohdy naruší plochu vašeho PC. Z hlediska Feng Shui není vhodné ani mít vchod před vámi či za vámi. Lidé se tak cítí méně bezpečně. Nejlepším řešením je mít stěnu bez okna za vámi s rozhledem do kanceláře. Říká se, že jde o pozici moci. A jak to máte vy? 

 


Zkuste tapetu

Buďte originální a odvážní. Dejte si na stěnu před nebo za váš stůl oblíbený motiv nebo fotku ve větším formátu! zkuste fototapetu! Cestujte si na měsíc, do teplých krajin a nebo na rozkvetlou louku. Vytvořte si tak svůj vlastní ráj, kde bude pohádkou pracovat. 🙂

 


Pracovní motivace

Čím méně nábytku a věcí kolem vás, tím se vám bude pracovat snadněji. Energie a tok vašich myšlenek bude proudit ve velkém stylu až vás to bude překvapovat. Dalším tipem pro pracovní motivaci mohou mít motivační plakáty či obrazy. Ať už se jedná přímo o nápisy, které vám dodají tu pravou sílu a směr nebo motivační místa, kde byste chtěli v budoucnu být. Oboje je prokázáno, že v nás vyvolává větší efektivitu práce. 

 


DO KOLEKCE PLAKÁTŮ DO KANCELÁŘE

Kateřina

Design, traveling and animals lover who will try to inspire you with samples of simple and clean design for your home.Decorate your life!

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně času jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, fototapet a obrazů na zeď. V současné době spolupracujeme s malíři, fotografy a grafickými designery z celé Evropy. V naší nabídce najdete nádherné obrazové reprodukce známých umělců, ale i představitelů současného umění, kteří ještě nebyli objeveni. Rádi vám vytiskneme i vlastní fotografie a na vaše přání zarámujeme do kvalitních rámů! Bytový design přímo milujeme, ale nezapomínáme ani na geeky a milovníky hudby, pro které neustále rozšiřujeme nabídku filmových a hudebních plakátů, hrnečků, figurek, triček a jiných licencovaných merchandise dárků.


© 1999 – 2021 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Tento web používá soubory cookie. Pokud budete i nadále využívat naše služby, předpokládáme, že s používáním souborů cookie souhlasíte. Více informací Souhlasím ×