We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
OBJEVTE nejvýhodnější AKCE pro tento týden: ANIME, MANGA sleva -15 % Více informací ×

5 faktů o: Ricky a Morty

20. 04. 2017

Tato oblíbená animovaná komedie od Adult Swim nás rozesmívá již od svého prvního dílu, který se poprvé dostal na obrazovky v prosinci 2013. V létě k nám dorazí třetí série tohoto seriálu a my se nemůžeme dočkat! Nashromáždili jsme pro vás 5 faktů, které vás naladí na nové epizody s oblíbeným bláznivým vědcem Ricky Sanchezem, jeho vnukem Morty Smithem a celou partou!

Pár z našich plakátů Ricka a Mortyho! Každý za 159 Kč

 1. Scénář seriálu je improvizovaný! Herci, kteří postavy namlouvají, dostanou jen popsanou zápletku daného dílu, a všechny rozhovory musí  vymyslet za pochodu. To přidává seriálu více na autentičnosti.

2. Justin Roiland není jen hlasem Rickyho a Mortyho (a pár dalších postav!), ale je také režisérem, scénáristou, animátorem a exekutivním producentem této show!

3. Občas Justin Roiland z legrace poslal animátorům náhodné návrhy postav, některé z těchto postav ale byly vytvořeny a objevily se v seriálu.

4. Bryan Cranston se ucházel o roli Jerryho, když byl seriál v samých počátcích.

5. Rickyho krkání je reálné. Nejsou přidány žádné audio efekty v postprodukci (haha).

NAKUPUJTE VŠECHNY NAŠE RICK A MORTY PRODUKTY!

Zdroj 1 / Zdroj 2

 

Karo

Aesthetics is my passion. Traveling around the world, eating delicious food, shooting film photography, reading self-help books and practicing yoga daily are a few of my favourite things.

instagram.com/karokucDecorate your life!

S Posters.cz jsme na českém trhu od roku 1999 a postupně jsme se stali jedni z největších prodejců plakátů, fototapet, obrazů, obrazových reprodukcí a merchandise předmětů. Rok co rok se rozrůstáme a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim preferencím. U nás si můžete nechat vytisknout vlastní plakát, zarámovat fotografie a nebo se na našem blogu obohatit o spoustu informací ze světa filmů, seriálů a inspirovat se v oblasti bytového designu.

Vydejte se na cestu našimi stránkami a najděte přesně to, co vašemu domovu chybělo.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací Souhlasím ×