We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?
Nejvýhodnější akce týdne: KOMIKSY sleva -40 % ×

5 faktů o Avengers, které by měl znát každý věrný fanoušek!

21. 04. 2018

Ale, ale…  Již za pár dní se do kin dostane jeden z nejočekávanějších filmů první poloviny tohoto roku. Nemyslíme nic jiného než samotný první díl filmu Avengers: Infinity War.  Příběh bude rozdělen do dvou částí, které bude možné zhlédnout zhruba rok od sebe. Marvel fanoušci jsou nadšení z myšlenky, že jejich oblíbení hrdinové nově spojí své síly s Thanosem. Na samotnou recenzi se můžete na našem blogu těšit hned po vypuštění filmu na plátna českých kin. Pro zatím se musíte spokojit alespoň s těmito 5 zajímavostmi o nových Avengers.

1. Originální komiks “Avengers” byl vydán 10. září 1963 a do týmu se přidali Iron Man, Thor, Ant-Man, Wasp a Hulk proti Loki the Trickster.

2. Jaký je pravý důvod vydání tohoto komiksu? Psaní Daredevil totiž trvalo příliš dlouho a tvůrci potřebovali rychle vyplnit mezeru. Pracovat s již existujícími superhrdiny byla ta nejjednodušší cesta.

3.  Samotný Kapitán Amerika se k týmu přidal pouze ve čtvrtém díle, přesto je často považován za jednoho ze zakládajících členů týmu.

4. 1,5 milliard amerických dolarů. Přesně tolik vydělal první film Avengers a zařadil se tak na prvotní pozici nejvýdělečnějších Marvel filmů. Kritici ani fanoušci si nemohli film vynachválit. Je pravda, že společně jde všechno lépe!

5. Nejpopulárnější Marvel hrdina – Spiderman, je známý, protože se jako jeden z mála odmítl spojit s týmem Avengers. Jaký byl důvod? Chtěl být nápomocný obyčejným lidem a chytat pouze “malé padouchy” v ulicích.

Doufáme, že vám těchto 5 faktů rozšířilo obzory a přineslo nové poznatky z historie Marvel filmů. My se už velmi těšíme na nový Avengers film. Jeden z důvodů je ten, že režisér prozradil, že ve filmu hraje více než 68 postav. Je to vůbec možné? Navíc se údajně můžeme (ne)těšit na smrt některého významného hrdiny. Tak brzy nashle u recenze filmu! Do té doby…

Více Avengers produktů

Aneta

I love inspiring others with simple, creative ideas on how to decorate and organize your home. What's the best part? You don't need a big budget!

www.instagram.com/little_hyenka/Posters.cz – Tvořím svůj svět

S Posters.cz jsme na trhu již od roku 1999 a postupně jsme se stali jedním z největších prodejců plakátů, obrazů a licencovaných merchandise dárků v Česku i v celé Evropě. Máme skladem ohromnou nabídku filmových, herních či sportovních plakátů všech velikostí i plný sklad originálních dárků pro zaryté fanoušky Star Wars, Harryho Pottera, komiksů či celé rodiny Warner Bros. Hrnky, figurky, puzzle i oblečení jsou totiž tím nejlepším dárkem pro všechny bez rozdílu věku či zájmů. Jestli jsi ale fanda spíš interiérového designu, tak i pak jsi tu správně! Máme vlastní tiskárny a tak fototapety, ilustrace, fotografie či umělecké reprodukce tiskneme jak na běžícím páse a dennodenně posíláme do více než 25 zemí.


© 1999–2023 Europosters, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Top